اخبار
در شبکه بهداشت _ درمان شهرستان آوج نشست بررسی مشکلات مرکز اردلان برگزار شد

1396/6/15 چهارشنبه

خبر، فرج اله فرجی.

در شبکه بهداشت _ درمان شهرستان آوج

نشست بررسی مشکلات مرکز اردلان برگزار شد

در تاریخ 14 شهریور 1396 نشست بررسی مشکلات مرکز بهداشتی _ درمانی اردلان از مراکز تحت پوشش شبکه آوج برگزار شد. در این نشست صفر فیض الهی، مدیر شبکه بهداشت _ درمان شهرستان آوج ضمن ارائه گزارشی از نحوه عملکرد و خدمات ارائه شده در مرکز اردلان، به برخی مشکلات موجود در سطح مرکز از جمله بار بالای مراجعات غیر ضروری که بیشتر به دلیل عدم تکمیل دوره درمان بیماران ایجاد شده بود و نیز عدم رعایت نظم بیماران در مراجعه به پزشک اشاره و از دعوت شدگان در این نشست خواست تا با آموزش جمعیت تحت پوشش نسبت به کاهش مشکلات تلاش کنند.

در ادامه این نشست احمد رمضان خانی، بخشدار بخش مرکزی نیز ضمن قدردانی از خدمات بهداشتی و درمانی انجام شده در سطح شهرستان آوج و روستای اردلان خواستار فرهنگ سازی در میان مردم جهت استفاده عادلانه از امکانات موجود شد. دعوت از کارکنان مرکز بهداشتی _ درمانی اردلان برای شرکت در نشست شورای معلمان به منظور طرح مشکلات، نصب دوربین مدار بسته و تلاش همه جانبه برای آموزش جمعیت تحت پوشش از مهمترین مصوبات این نشست بود.

در این نشست که در مرکز بهداشتی _ درمانی اردلان برگزار شد، فرمانده انتظامی بخش حصار ولیعصر(عج)، امام جماعت روستای اردلان، اعضا شورای اسلامی این روستا، مدیران مدارس و کارکنان مرکز نیز حضور داشتند.