اخبار اسلایدی
w
1397/12/7 سه‌شنبه تجهیز مرکز دیالیز شهرستان آوج به دستگاه های دیالیز، درحال پیگیری است روز ششم اسفند 1397 امام جمعه و رئیس شورای شهر آوج به همراه بخشدار بخش مرکزی از ساختمان در حال احداث دیالیز شهرستان آوج ...

خبر، فرج اله فرجی.

تجهیز مرکز دیالیز شهرستان آوج به دستگاه های دیالیز، درحال پیگیری است

روز ششم اسفند 1397 امام جمعه و رئیس شورای شهر آوج به همراه بخشدار بخش مرکزی از ساختمان در حال احداث دیالیز شهرستان آوج بازدید کردند.

مهندس صفر فیض الهی، مدیر شبکه بهداشت _ درمان شهرستان آوج در این بازدید با اشاره به خرید، نصب دستگاه RO و اتمام فعالیت های ساخت و ساز، از پیگیری های شبکه و مسئوولان دانشگاه علوم پزشکی قزوین برای تجهیز این مرکز به دستگاه های دیالیز به منظور راه اندازی در آینده نزدیک خبر داد.

بازدیدکنندگان در این بازدید هم ضمن قدردانی از تلاش های انجام شده برای راه اندازی این مرکز، ابراز امیدواری کردند با توجه به هزینه های انجام شده، دستگاه های دیالیز هر چه سریع تر در مرکز نصب شود تا مردم شهرستان بتوانند از خدمات قابل ارائه در این مرکز برخوردار شوند.

در ادامه این بازدید، مهندس فیض الهی و احمد رمضانخانی، بخشدار بخش مرکزی آوج از مرکز در حال ساخت درجه یک شهرستان آوج بازدید کردند.